Lappeenrannan Keittiökeskus Yhteystiedot - Pääkuva
Tervetuloa

Keittiökeskukselle

Palvelemme Lappeenrannassa ja Imatralla.

Tyytyväisten asiakkaiden Keittiökeskus

Keittiökeskus on ainutlaatuinen paikallinen valmistaja, joka tarjoaa saman katon alta kaikki suunnittelusta avaimet käteen -asennuksiin asti – aina yksilöllisesti toteutettuna ja viimeistä milliä myöten viimeisteltynä. Tule paikan päälle tai kutsu meidät käymään. Suunnitellaan rauhassa tai ripeästi. Tehdään juuri sellainen kuin toivot.

Oma tuotantomme mahdollistaa erittäin hintakilpailukykyiset projektit ja joustavat ratkaisut, jotka sopivat varmasti paitsi jokaiseen kotiin myös yritysten ja laitosten tarpeisiin. Voit varata suunnitteluajan vaivattomasti verkossa tai tulla suoraan paikan päälle – tervetuloa tyytyväisten asiakkaiden Keittiökeskukseen!

Lappeenranta | tuotanto & myymälä

Palvelemme arkisin klo 9–17. Tuotanto klo 7–15. Yläniitynkatu 7, 53550 Lappeenranta
puh. 044 7447 190

Suunnittelu | Myynti
Jarmo Pelkonen
jarmo@keittiokeskus.com
040 674 3541

Suunnittelu | Myynti
Jaana Mustonen-Turunen
jaana@keittiokeskus.com
040 718 3875

Suunnittelu | Myynti
Marika Vento
marika@keittiokeskus.com
044 7447 180

Tuotanto | Ostot
Timo Holopainen
Tuotantopäällikkö
(Paikalla ma-ke  klo 9-15 )
timo@keittiokeskus.com
040 734 3551

Suunnittelu | Myynti | Markkinointi
Nina Värtö
Myyntipäällikkö
nina@keittiokeskus.com
0400 973 762

Tuotanto | Kuljetukset
Ari Kuutela
Työnjohtaja
tuotanto@keittiokeskus.com
040 127 9599

Tuotanto | Asennukset
Kai Rautio
Työnjohtaja
tuotanto@keittiokeskus.com
040 124 2335

Imatra | myymälä

Palvelemme arkisin klo 9–17.
Lappeentie 14, Liikehuoneisto 3, 55100 Imatra
puh. 044 7447 191

Suunnittelu | Myynti
Helena Sorsa
helena@keittiokeskus.com
0400 365 745

    Varaa sinulle sopiva suunnitteluaika

    Kirjoita viestikenttään toivomasi ajankohta suunnittelulle, niin otamme pian yhteyttä ajan vahvistamiseksi. Suosittu suunnittelupalvelumme vie aikaa noin 60–90 minuuttia, joten varaathan ajan, jotta voimme palvella sinua kiireettä. Katso oheisesta linkistä ohjeet kuinka otat mitat ennen suunnittelun aloittamista – tämä auttaa meitä palvelemaan parhaalla mahdollisella tavalla.

    Katso mittausohjeet

    Varmista, että et ole robotti valitsemalla Lentokone.